Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.


FAQ

/

Co zrobić, aby założyć swój sklep?

Na początek przejdź do naszych form rozliczeń i wybierz tę, która Cię interesuje. Po dokonaniu wyboru zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia. Uzupełnij w formularzu dane kontaktowe, ewentualne uwagi i wyślij zamówienie. Po niedługim czasie nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i ustalicie niezbędne szczegóły. Po rozmowie rozpoczniemy prace nad Twoim sklepem i w niedługim czasie otrzymasz gotowy do sprzedaży sklep internetowy.
Jeśli nie wiesz jaką formę rozliczenia wybrać, przejdź bezpośrednio do formularza zamówienia i wyślij nam zgłoszenie. Odpowiednia osoba skontaktuje się z Tobą i doradzi Ci w kwestii wyboru odpowiedniej opcji.


Czy poradzę sobię z obsługą sklepu w panelu administracyjnym?

Nasz panel administracyjny został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie, na bazie wieloletniej współpracy z internetowymi przedsiębiorcami. Dzięki nim wiemy co jest dla Ciebie istotne przy prowadzeniu sklepu i na te elementy kładziemy w panelu szczególny nacisk. Panel zarządzania, który otrzymasz jest prosty i intuicyjny. W wielu miejscach ulokowaliśmy wskazówki, podpowiedzi, szersze opisy - tak, żebyś nigdzie nie miał wątpliwości co zrobić. Oprócz tego w ramach usługi otrzymujesz kompleksowy dokument pomocy oraz możliwość konsultacji ze swoim opiekunem. Jeśli nadal masz wątpliwości, udzielimy Ci dostępu do wersji próbnej sklepu, gdzie będziesz mógł naocznie sprawdzić to o czym piszemy.


Co z domeną internetową? W jaki sposób podebnę Marakon pod moją domenę?

Jeśli nie masz jeszcze domeny - znajdziemy i kupimy ją w Twoim imieniu. Jeśli posiadasz już swój adres w sieci, przekaż nam do niego dostęp. Przeprowadzimy za Ciebie całą konfigurację tak, aby domena wskazywała na Twój nowy sklep Marakon.


Czy powinienem zapisać sie na newsletter Marakon i dlaczego tak?

Na początek obiecujemy, że nie będziemy codziennie zasypywać Cię niechcianą korespondencją. Co jakiś czas przygotowujemy dla naszych klientów promocje na poszczególne pakiety lub dodatki. Informacje o takich promocjach przesyłamy przez newsletter. Subskrypcja newslettera gwarantuje więc, że nie przegapisz żadnego rabatu - być może uda Ci się okazyjnie rozszerzyć swój sklep o nowe dodatki.

Otrzymuj informacje o nowościach i rabatach