Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.


Co otrzymujesz?

/

Innowacyjna platforma sprzedażowa

Marakon to innowacyjna platforma sprzedażowa w formie strony typu onepage. Platforma powstała na bazie naszych 10-letnich doświadczeń przy tworzeniu rozwiązań dla internetowego handlu. Naszym priorytetem przy tworzeniu oprogramowania jest odpowiednia optymalizacja przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych kosztów utrzymania. Stąd masz gwarancję, że Twój sklep będzie działał szybko, niezawodnie i będzie zawsze w pełni dostępny dla Twoich klientów.


Szybkie rozpoczęcie sprzedaży i kampania w sieci

Marakon umożliwi Ci szybkie rozpoczęcie sprzedaży w sieci. Dodatkowo nasi specjaliści poprowadzą dla Ciebie profesjonalną kampanię Google Adwords, dzięki czemu Twój sklep zacznie w krótkim czasie sprzedawać.


Wsparcie osobistego doradcy

Decydując się na Marakon masz gwarancję otrzymywania fachowej pomocy technicznej przez cały okres korzystania z oprogramowania. Tuż po złożeniu zamówienia delegujemy jednego z naszych pracowników do opieki nad Tobą i Twoim sklepem. Twój opiekun przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu i konfiguracji oprogramowania. Później, już w trakcie korzystania z Marakonu, w przypadku jakichkolwiek problemów czy konieczności przeprowadzenia zmian w sklepie kontaktujesz się z tą samą osobą, która dobrze zna Twoją platformę.


Hosting i bezpieczeństwo

Platforma sprzedażowa, którą Ci udostępniamy ulokowana jest w solidnej, elastycznej i bezpiecznej infrastrukturze serwerowej. Już standardowo Twój sklep będzie w stanie obsłużyć spory ruch. Mimo tego, jeśli popularność Twojego przedsięwzięcia przekroczy nasze oczekiwania, zawsze istnieje możliwość zwiększenia zasobów serwera i odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie. Dzięki sporej elastyczności naszej infrastruktury nie jesteś od początku niepotrzebnie obciążony wysokimi kosztami potężnego i niewykorzystywanego w pełni serwera.


Wsparcie prawne

Prowadząc sprzedaż w sieci powinieneś zadbać o aspekty prawne. W tym również możemy Ci pomóc. Nasza kancelaria przygotuje dla Ciebie wszystkie wymagane dokumenty prawne, które będziesz mógł opublikować w sklepie. Przygotowane dla Ciebie dokumenty będą w pełni zgodne z aktualnie obowiązującym prawem, w związku z czym nie musisz się martwić o ewentualne roszczenia osób trzecich związane np. z nieprawidłowym regulaminem. Twoja sprzedaż będzie całkowicie bezpieczna i legalna.
Otrzymuj informacje o nowościach i rabatach